Individuaalsed tellimused

Kodumasinate varuosade tellimisel peate teadma seadme täpset identifitseerimisnumbrit. Me aitame teil enne ostmist leida teie seadme jaoks sobiva osa. 

Üksiku osa tellimise alustamiseks peate saatma meile e-kirjaga foto identifitseerimismärgisest koos kõigi vajalike andmetega.

Kuidas otsida toodet oma seadme jaoks

Vajaliku osa leidmiseks võite sisestada otsingukasti originaalosa koodi või osa nime. Võite sisestada otsingukasti ka oma seadme nime, mudeli või identifitseerimisnumbri. Teile kuvatakse osad, mis sobivad täpselt sellele seadmele, mille kohta olete oma andmed sisestanud.

Kust otsida identifitseerimismärgistust

Otsige märgistust seadme enda korpuselt, kas siseküljelt või tagaküljelt. Sildi leiate aadressilt:

Pesumasinad ja kuivatid - pesu laadimisukse siseküljel või korpuse osal, kus uks vastu surub. Sildi leiate ka vee äravoolu kaane sise- või välisküljelt või kaane tagaküljelt.

Nõudepesumasinad - ukse siseküljel, kui uks on avatud, selle ülemisel serval, ukse parema külje serval, kapi esiküljel, kui uks on avatud, nõudepesumasina tagaküljel.

Külmikud ja sügavkülmikud - vasakule või paremale siseküljele. Tavaliselt on vaja eemaldada köögiviljasahtlit, et seda näha. Sildi võib leida ka külmiku tagaküljelt.

Pliidid ja ahjud - kui ahju või pliidi uks on avatud, ukse ülemisel serval, paremal ja vasakul küljel, korpuse osal, ukse all. Märgise võib leida ka ahju või pliidi esiküljelt, kui uks on avatud, ja tagaküljelt.

Mikrolaineahjud - mikrolaineahjude tagaküljel või korpuse esiküljel. Sildi võib leida ka vasakule või paremale poole avaneva ukse avamisel.

Kohvimasinad - korpuse välisküljel või kohvimasina põhjas. Sildi leiate ka siis, kui võtate veepaagi välja.

Tolmuimejad - laevakere alumise osa või laevakere külje peal.

Pliidiplaadid - korpuse alumises osas või külgservas, siis peate keeduplaadi lahti võtma, et seda näha.

Pliidikupu - nende korpuse välisküljel, võib leida ka filtri eemaldamise ja selle sisemuse või mõne muu koha vaatamise teel.

Muud kodumasinad - nende kere välisküljel või mujal.

Kaupade tellimine

Laos olevad tooted jõuavad koju 1-4 tööpäeva jooksul. Tellime tooteid, mida meil laos pole. Tellitud kauba tarneaeg on 2-9 tööpäeva. Kui tähtaeg on ettenähtust pikem, anname sellest kindlasti teada.

Garantii ei kehti kodumasinate või elektroonikaseadmete tellimustele, välja arvatud juhul, kui toode on vigane või ebakvaliteetne, millisel juhul tagastame teie tellimuse (vastavalt tagastamistingimustele) või vahetame selle kvaliteetse toote vastu.

Taotlused ja kaebused

Meie e-poest ostetud toote või teenuse kohta saate esitada taotluse või kaebuse riiklikule tarbijakaitseametile (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, e-post: tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, e-post: tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks: Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius). (8 5) 279 1466, veebilehel www.vvtat.lt (samuti riigi tarbijakaitseameti territoriaalüksused maakondades) - või täites taotlusvormi EGS platvormil http://ec.europa.eu/odr/ või tarbijaõiguste infosüsteemis (CRIS)."

etEesti