Kavos aparato SAECO, PHILIPS, GAGGIA vandens indo tarpinė

3.50

  • Originalus kodas: 5513212881
  • Storis: 5 mm
  • Vidinis skersmuo: 13 mm
  • Išorinis skersmuo: 23 mm
  • Tinka gamintojams: Saeco, Philips, Gaggia

Prieinamumas: Liko 12

Produkto kodas: KAT0008 Kategorija:

Tinka modeliams:

Saeco 10000022
Saeco 10000023
Saeco 10000030
Saeco 10000032
Saeco 10000040
Saeco 10000050
Saeco 10000071
Saeco 10000091
Saeco 10000093
Saeco 10000094
Saeco 10000095
Saeco 10000111
Saeco 10000112
Saeco 10000114
Saeco 100001503
Saeco 100001581
Saeco 100001582
Saeco 10000175
Saeco 10000220
Saeco 10000235
Saeco 10000236
Saeco 10000501
Saeco 10000502
Saeco 10001204
Saeco 10001370
Saeco 10001421
Saeco 10001835
Saeco 10001836
Saeco 10001837
Saeco 10001838
Saeco 10001839
Saeco 10001860
Saeco 10001861
Saeco 10001862
Saeco 10001863
Saeco 10001864
Saeco 10001865
Saeco 10001866
Saeco 10001867
Saeco 10001868
Saeco 10001869
Saeco 10001870
Saeco 10001871
Saeco 10001872
Saeco 10001873
Saeco 10001874
Saeco 10001875
Saeco 10001876
Saeco 10001877
Saeco 10001880
Saeco 10001881
Saeco 10001959
Saeco 10002292
Saeco 10002660
Saeco 10002661
Saeco 10002682
Saeco 10002683
Saeco 10002684
Saeco 10002737
Saeco 10002738
Saeco 10002780
Saeco 10002781
Saeco 10002933
Saeco 10002934
Saeco 10003022
Saeco 10003050
Saeco 10003051
Saeco 10003052
Saeco 10003053
Saeco 10003086/EU
Saeco 10003087/EO
Saeco 10003088/AU
Saeco 10003089/EU
Saeco 10003109/ZA
Saeco 10003134/EO
Saeco 10003160/EU
Saeco 10003162/EU
Saeco 10003163/EO
Saeco 10003164/AU
Saeco 10003168/ZA
Saeco 10003169/ZA
Saeco 10003174
Saeco 10003175
Saeco 10003176
Saeco 10003177
Saeco 10003178
Saeco 10003220
Saeco 10003221
Saeco 10003250
Saeco 10003251
Saeco 10003252
Saeco 10003278
Saeco 10003305/EU
Saeco 10003306/EU
Saeco 10003307/EU
Saeco 10003308/EU
Saeco 10003314
Saeco 711412008
Saeco 711412011
Saeco 711417303
Saeco 711423332
Saeco 711439308
Saeco 711439311
Saeco 711440332
Saeco 711446311
Saeco 711446711
Saeco 721439308
Saeco 721439311
Saeco 740613011
Saeco 740702027
Saeco 740802209
Saeco 740802308
Saeco 740802309
Saeco 740802310
Saeco 740802409
Saeco 740802710
Saeco 740802809
Saeco 740803310
Saeco 740803352
Saeco 740804050
Saeco 740804308
Saeco 740804315
Saeco 740805309
Saeco 740805310
Saeco 740806308
Saeco 740806315
Saeco 740807010
Saeco 740809309
Saeco 740810352
Saeco 740811008
Saeco 740813352
Saeco 740814352
Saeco 740815008
Saeco 740815308
Saeco 740815C08
Saeco 740816308
Saeco 740819210
Saeco 740819310
Saeco 740819410
Saeco 740820310
Saeco 740821308
Saeco 740821408
Saeco 740822308
Saeco 740823049
Saeco 740823249
Saeco 740823349
Saeco 740823449
Saeco 740824349
Saeco 740825210
Saeco 740825253
Saeco 740825310
Saeco 740825353
Saeco 740825410
Saeco 740825453
Saeco 740826353
Saeco 740827210
Saeco 740827254
Saeco 740827310
Saeco 740827354
Saeco 740827454
Saeco 740828310
Saeco 740828354
Saeco 740829410
Saeco 740830310
Saeco 741406009
Saeco 741409309
Saeco 741409409
Saeco 741409809
Saeco 741410109
Saeco 741413309
Saeco 741420008
Saeco 741420208
Saeco 741420308
Saeco 741421308
Saeco 741422008
Saeco 741433008
Saeco 741438308
Saeco 741439208
Saeco 741439308
Saeco 741440338
Saeco 741442308
Saeco 741442340
Saeco 741443008
Saeco 741447038
Saeco 741454309
Saeco 741460308
Saeco 741460338
Saeco 741474308
Saeco 7P
Saeco HD8323/11
Saeco HD8323/12
Saeco HD8323/61
Saeco HD8323/69
Saeco HD8323/98
Saeco HD8325/79
Saeco HD8423/21
Saeco HD8423/22
Saeco HD8423/28
Saeco HD8423/29
Saeco HD8423/71
Saeco HD8423/79
Saeco HD8425/19
Saeco HD8851/01
Saeco HD8852/01
Saeco HD8852/09
Saeco HD8852/47
Saeco HD8855/01
Saeco HD8855/09
Saeco HD8857/01
Saeco HD8857/03
Saeco HD8857/09
Saeco HD8857/47
Saeco HD8858/01
Saeco HD8859/01
Saeco HD8920/01
Saeco HD8920/07
Saeco HD8920/09
Saeco HD8953/01
Saeco HD8953/09
Saeco HD8953/11
Saeco HD8953/19
Saeco HD8953/21
Saeco HD8954/01
Saeco HD8954/06
Saeco HD8954/09
Saeco HD8954/47
Saeco MAGIC COMFORT
Saeco RI8329/09
Saeco RI9343/11
Saeco RI9345/01
Saeco RI9345/11
Saeco RI9347/01
Saeco RI9575/05
Saeco RI9575/11
Saeco RI9575/15
Saeco RI9575/21
Saeco RI9575/25
Saeco RI9575/31
Saeco RI9575/35
Saeco RI9585/11
Saeco RI9585/15
Saeco RI9585/21
Saeco RI9585/31
Saeco RI9585/40
Saeco RI9585/41
Saeco RI9722/11
Saeco RI9722/12
Saeco RI9724/01
Saeco RI9724/02
Saeco RI9724/11
Saeco RI9724/12
Saeco RI9724/47
Saeco RI9913/02
Saeco RI9913/06
Saeco RI9913/47
Saeco RI9914/01
Saeco RI9943/11
Saeco RI9943/21
Saeco RI9943/41
Saeco RI9943/43
Saeco RI9944/01
Saeco RI9944/04
Saeco RI9944/41
Saeco RI9944/43
Saeco RI9946/01
Saeco RI9946/47
Saeco ROYAL CLASSIC
Saeco ROYAL COFFEE BAR FWA
Saeco ROYAL EXCLUSIVE
Saeco ROYAL OFFICE
Saeco VE AMBRA
Saeco 0314.0US.47Z
Saeco 0340.00B.71C
Saeco 0340.0BR.47Q
Saeco 0347.00B.71C
Saeco 0347.00B.77C
Saeco 0347.00F.77C
Saeco 0347.0AU.71L
Saeco 0347.0AU.77L
Saeco 0347.0BR.71Q
Saeco 0347.0CH.71E
Saeco 0347.0CH.77E
Saeco 0347.0RC.77J
Saeco 0348.00B.77C
Saeco 0348.00K.71V
Saeco 0348.0AU.77L
Saeco 0348.0CH.77E
Saeco 0348.0RC.77N
Saeco 0348.0US.77G
Saeco 0351.00B.77C
Saeco 0351.00D.77C
Saeco 0351.00F.77C
Saeco 0351.00J.77R
Saeco 0351.00K.77V
Saeco 0351.0BR.77Q
Saeco 0351.0RC.77J
Saeco 0351.0US.77G
Saeco 0354.00B.71C
Saeco 0354.0AU.71L
Saeco 0354.0BR.71Q
Saeco 0354.0CN.71X
Saeco 0354.0RC.71N
Saeco 0356.00D.71C
Saeco 0360.00B.71C
Saeco 0360.00I.71C
Saeco 0360.0AU.71L
Saeco 0360.0BR.71Q
Saeco 0360.0CH.71E
Saeco 0361.00B.77C
Saeco 0361.0AU.77L
Saeco 0361.0CH.77E
Saeco 0361.0RC.77J
Saeco 0361.0US.77G
Saeco 0362.00B.71C
Saeco 0362.00B.77C
Saeco 0362.00F.71C
Saeco 0362.00F.77C
Saeco 0362.00I.77C
Saeco 0362.00K.71V
Saeco 0362.00K.77V
Saeco 0362.0AU.77L
Saeco 0362.0BR.77Q
Saeco 0362.0RC.77J
Saeco 0362.0US.71G
Saeco 0363.00B.71C
Saeco 0363.00I.71C
Saeco 0363.00K.71V
Saeco 0363.0RC.71J
Saeco 0366.00B.77C
Saeco 0366.00I.77C
Saeco 0366.0AU.77L
Saeco 0366.0CH.77E
Philips RI9577/01
Gaggia RI8327/08
Gaggia RI8423/01
Gaggia RI8423/11
Gaggia RI8423/21
Gaggia RI8425/01
Gaggia RI8425/11
Gaggia RI8425/22
Gaggia RI8427/01
Gaggia RI8427/11
Gaggia RI9301/01
Gaggia RI9301/11
Gaggia RI9302/01
Gaggia RI9302/11
Gaggia RI9302/31
Gaggia RI9702/01
Gaggia RI9702/04
Gaggia RI9748/01
Gaggia RI9748/41
Gaggia RI9748/46
Gaggia SYBRX015MENGRC
Gaggia SYGBX016MENGRC
Gaggia SYILX014MENGRC
Gaggia SYIXX014MENGRCO
Gaggia SYNCRONY DIGITAL
Gaggia SYSCH014MENGRCO
Gaggia SYUSA013MENGRCO
Gaggia 10000021
Gaggia 10000116
Gaggia 10000132
Gaggia 10000133
Gaggia 10001280
Gaggia 10001290
Gaggia 10001291
Gaggia 10001363
Gaggia 10001392
Gaggia 10001439
Gaggia 10001440
Gaggia 10001441
Gaggia 10001450
Gaggia 10001451
Gaggia 10001453
Gaggia 10001455
Gaggia 10001456
Gaggia 10001457
Gaggia 10001458
Gaggia 10001460
Gaggia 10001573
Gaggia 10001574
Gaggia 10001575
Gaggia 10001576
Gaggia 10001577
Gaggia 10001579
Gaggia 10001620
Gaggia 10001641
Gaggia 10001692
Gaggia 10001694
Gaggia 10001695
Gaggia 10001696
Gaggia 10001697
Gaggia 10001698
Gaggia 10001699
Gaggia 10001700
Gaggia 10001733
Gaggia 10001734
Gaggia 10001802
Gaggia 10001803
Gaggia 10001854
Gaggia 10001856
Gaggia 10001857
Gaggia 10001858
Gaggia 10001884
Gaggia 10002402
Gaggia 10002489
Gaggia 10002490
Gaggia 10002491
Gaggia 10002492
Gaggia 10002493
Gaggia 10002494
Gaggia 10002495
Gaggia 10002532
Gaggia 10002533
Gaggia 10002692
Gaggia 10002813
Gaggia 10002980
Gaggia 10002981
Gaggia 10002982
Gaggia 10003301
Gaggia 740601308
Gaggia 740602008
Gaggia 740602208
Gaggia 740602209
Gaggia 740602308
Gaggia 740602309
Gaggia 740602408
Gaggia 740602409
Gaggia 740602508
Gaggia 740602509
Gaggia 740608008
Gaggia 740608009
Gaggia 740609324
Gaggia 740610024
Gaggia 740610224
Gaggia 740610324
Gaggia 740610424
Gaggia 740610524
Gaggia 740615008
Gaggia 740616024
Gaggia 740618024
Gaggia 740903008
Gaggia 740903208
Gaggia 740903308
Gaggia 740903315
Gaggia 740903508
Gaggia 740909008
Gaggia 740910008
Gaggia 740911008
Gaggia 740912008
Gaggia 9312I00B0019
Gaggia 9312SC0B0019
Gaggia 9314AU0B0019
Gaggia 9314AU0B0119
Gaggia 9314CD0C0011
Gaggia 9314CD0C0019
Gaggia 9314CD0C0119
Gaggia 9314CH0B0019
Gaggia 9314I00B0119
Gaggia 9314SC0B0019
Gaggia 9314US0C0011
Gaggia 9314US0C0019
Gaggia 9314US0C0119
Gaggia 9332ME0C0000
Gaggia 9334GB0B0011
Gaggia RI8153/50
Gaggia RI8154/60
Gaggia RI8154/80
Gaggia RI8155/12
Gaggia RI8155/60
Gaggia RI8157/40
Gaggia RI8159/40
Gaggia RI8323/01
Gaggia RI8323/08
Gaggia RI8323/11
Gaggia RI8325/08
Gaggia RI8325/12
Gaggia RI8327/0

lt_LTLietuvių kalba